Chcete si být jistí že je vaše auto beze stopy po KORONAVIRU COVID-19?
Ozónové čištění ničí 99,9% všech virů.


Váš automobil zbavíme

  • nepříjemných zápachů včetně kouře
  • virů, bakterií a roztočů
  • alergenů
  • plísní a hub
To vše použitím moderního a šetrného přístupu čistění ozonem, které je určeno pro jednorázovou dezinfekci interiérů, topení a klimatizací osobních a užitkových vozidel, karavanů a jiných uzavřených prostor. Ozon mimo jiné  účinkuje 3000x rychleji než chlór  a neexistuje žádná bakterie či virus odolávající ozónu.

Objednávky:
Mobil: 607 580 100
Email: info@automyckaopava.cz


Ozón se nachází ve vzduchu, jedná se o molekulu tří atomů kyslíku O3 a lidově se mu říká aktivní kyslík. Ozón má silně antioxidační a dezinfekční účinky. Používá se k dezinfekci a dezodorizaci například domácností, kanceláří a dopravních prostředků, pravděpodobně největší využití ale nachází ve zdravotnictví. Po vyvětrání vyčištěného vozu ozón nezanechává žádné stopy, a v porovnání s chemickými prostředky (např. chlór) je ekologický a zdravotně nezávadný, ale přesto účinnější, než chemické čistící prostředky. 

CENÍK

Dezinfekce interiéru 349 Kč
Dezinfekce interiéru + klimatizace 399 Kč
Dezinfekce interiéru + klimatizace + umytí a navoskovaní auta 499 KčNa čištění je potřeba se telefonicky nebo emailem objednat. Doba, kterou u nás strávíte je max 30 min. Základní úkon trvá od 10 - 40 minut podle velikosti auta. Pak je potřeba vozidlo minimálně 20 minut po dezinfekci větrat. Po aplikaci může být jemný odér ozónu cítit ještě asi 24 hodin.