Stiskněte tlačítko 1 a začněte nanášet aktivní šampon na karoserii shora dolů. Lépe tak uvolníte hrubé nečistoty. Držte trysku s nástavcem ve vzdálenosti cca 20 cm od povrchu karoserie.

Stiskněte tlačítko 2 a umývejte shora dolů celý povrch karoserie až do dosažení požadovaného výsledku. Dle stupně znečištění drže trysku s nástavcem pod různými sklony ve vzdálenosti cca 10 cm od povrchu karoserie.
Stiskněte tlačítko 3 a spláchněte shora dolů veškeré zbytky chemických prostředků a nečistot z celé karoserie a skel. Obzvlášť důkladně opláchněte štěrbiny u oken, dveří a zavazadlového prostoru. Držte trysku s nástavcem ve vzdálenosti cca 30 cm od povrchu karoserie.
Stiskněte tlačítko 4 a začněte nanášet horký vosk na povrch celé karoserie, který Vašemu vozidlu dodá větší lesk a déle jej ochrání před nepřízní počasí. Drže trysku s nástavcem ve vzdálenosti cca 40 cm od povrchu karoserie.
Stiskněte tlačítko 5 a velmi důkladně opláchněte karoserii shora dolů pro dosažení konečného efektu. Vozidlo neutírejte, o vysušení se postará sušící látka a Vaše následná jízda. Držte trysku s nástavcem ve vzdálenosti cca 35 cm od povrchu karoserie. Tímto programem vozidlo získá dokonalý lesk beze skvrn.